Skip Navigation to Content
Home ≫ Szkolenia dla operatorów

Organizujemy profesjonalne szkolenia dla operatorów urządzeń takich jak podesty ruchome przejezdne, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, suwnice, żurawie przenośne typu HDS i wiele innych. Dzięki nam łatwo uzyskasz potrzebne uprawnienia i będziesz mógł zacząć pracować na stanowisku operatora UTB. Nasze szkolenia zawierają teorię obsługi urządzenia oraz ćwiczenia praktyczne, które pomogą zapoznać się z maszynami oraz sposobami ich bezpiecznego wykorzystania. Mamy 12 letnie doświadczenie techniczne, które sprawia że nasze szkolenia są bogate w wiedzę praktyczną, która jest nie do przecenienia i stanowi ogromny walor w edukacji kursantów. Szkolenia kończą się egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, otrzymasz certyfikat UDT – zaświadczenie kwalifikacyjne, uprawniające do obsługi danego urządzenia.

Skontaktuj się za Nami by ustalić indywidualny termin kursu w dowolnym miejscu w Polsce.

Zapraszamy do współpracy

+48 506-045-043

+48 696-085-022

KURSY I SZKOLENIA DLA OPERATORÓW

szkolenia podesty ruchome

PODESTY RUCHOME

Podesty ruchome przejezdne:
Wolnobieżne - podnośniki nożycowe, teleskopowe, przegubowe
Przewoźne - podnośniki montowane na przyczepkach
Samojezdne - podnośniki montowane na samochodach

Szkolenia na ładowarki teleskopowe

ŁADOWARKI TELESKOPOWE

Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Szkolenia na wózki z unoszonym operatorem

WÓZKI Z UNOSZONYM OPERATOREM

Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Szkolenia na wózki widłowe

WÓZKI WIDŁOWE

Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia (z wyłączeniem wózków specjalizowanych tj. wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem)
Szkolenia na suwnice

SUWNICE

Suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia
Szkolenia żurawie typ hds

ŻURAWIE PRZENOŚNE TYP HDS

Żuraw przenośny (przeładunkowy) to dźwignica zamontowana na samochodzie ciężarowym pomiędzy kabiną kierowcy a skrzynią lub z tyłu pojazdu, służąca do załadunku towaru na samochód oraz jego rozładunku.

ŻURAWIE STACJONARNE

Żurawie stacjonarne to lekkie urządzenie składające się z wysięgnika wykonującego ruch obrotowy, po którym przemieszcza się wciągnik będący podzespołem podnoszącym ładunek. 
Szkolenia układnice magazynowe

UKŁADNICE MAGAZYNOWE

Układnica magazynowa to urządzenie stosowane do transportu i układania materiałów składowanych w magazynach na specjalnie do tego przystosowanych regałach, wyposażone w chwytak, stanowi część systemu magazynowego.
Szkolenia przypominające

SZKOLENIA PRZYPOMINAJĄCE

Szkolenia dedykowane dla osób, które posiadają odpowiednie uprawnienia UDT ale chciałyby usystematyzować oraz utrwalić swoją wiedzę.

Warunki przystąpienia do egzaminu:
 • ukończone 18 lat
 • brak przeciwskazań do prac z użyciem maszyn
 • wypełniony wniosek/pełnomocnictwo ze zgłoszeniem na egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego
Czas trwania szkolenia:

Szkolenie trwa 1 dzień i podzielone jest na: część teoretyczną związaną z poznaniem obowiązujących przepisów dotyczących urządzeń objętych zakresem szkolenia, przedstawieniem technicznych wiadomości dotyczących podstaw budowy urządzeń, ich charakterystyk oraz mechanizmów i urządzeń bezpieczeństwa oraz część praktyczną na placu manewrowym zawierającą nabycie umiejętności sterowania oraz poznanie zadań operatora przed przystąpieniem do pracy, w trakcie pracy i po zakończeniu pracy. Szkolenie kończy się egzaminem przed Urzędem Dozoru Technicznego.

Co Nas wyróżnia:
 • elastyczne terminy realizacji
 • zajęcia prowadzone w niewielkich grupach do 10 osób
 • indywidualne dopasowanie do oczekiwań Klienta
 • wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim stażem
 • wiedza przekazywana w ciekawy i zrozumiały sposób
 • gwarancja wysokiej zdawalności egzaminu
 • możliwość praktyki na placu manewrowym
 • możliwość wyboru lokalizacji szkolenia – siedziba KA-Technical Group lub miejsce wskazane przez Klienta

KA-Technical Group

ul. Marii Skłodowskiej – Curie 91 i

59-300 Lubin

KONTAKT

+ 48 506-045-043

+ 48 696-085-022

biuro@ka-technical.com