Skip Navigation to Content
Home ≫ Serwis, przegląd, konserwacja maszyn UTB

KA-Technical Group oferuje pełną obsługę Urządzeń Transportu Bliskiego w zakresie serwisu, konserwacji, przeglądów, modernizacji oraz badań odbiorczych, okresowych i doraźnych zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego. Mamy szeroki program współpracy, od długoterminowych po jednorazowe usługi. Dostosujemy się do potrzeb każdej firmy.

Nasi wykwalifikowani fachowcy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności oraz uprawnienia z zakresu diagnostyki, serwisowania i konserwacji maszyn. Specjalizujemy się w przygotowaniu urządzeń do bezpiecznej eksploatacji. Nieustannie podnośmy swoje kwalifikacje aby jakość Naszych usług była na najwyższym poziomie. Posiadamy uprawnienia do napraw, konserwacji i przeglądów takich urządzeń jak podestów ruchomych, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, suwnic, żurawi HDS, dźwigników, wciągarek i wciągnikach, dźwigników samochodowych, układnic magazynowych i wielu innych. Świadczymy usługi serwisowe w całej Polsce, w szczególności w lokalizacjach: Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów, Wrocław, Nowa Sól, Zielona Góra, Nowy Kisielin, Bolesławiec, Wykroty, Jelenia Góra, Wałbrzych, Dzierżoniów.

Serwis maszyn

Nasz zespół mobilnych techników posiada odpowiednie uprawnieniami UDT oraz niezbędne narzędzia aby sprawnie i szybko naprawić każde urządzenie. Dojedzie w każde miejsce w Polsce i pomoże w rozwiązaniu wielu problemów oraz znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Twojej Firmy. Zapewniamy serwis maszyn wielu producentów: JLG, Genie, Haulotte, SkyJack, Manitou, Still, Linde, Toyota i wielu innych

Zajmujemy się prowadzeniem całej dokumentacji dotyczącej urządzenia oraz dbamy aby przeglądy były dokonywane w odpowiednich terminach, które są ujęte w instrukcji eksploatacji. Umówimy za Ciebie Inspektora UDT i zadbamy o cała procedurę. Każda usługa jest wykonywana z najwyższą starannością, co przekłada się na pozytywne wyniki badań podczas inspekcji UDT. Stawiamy na bezpieczeństwo dlatego zapewniamy utrzymywanie urządzeń UTB w stanie gwarantującym bezpieczeństwo oraz minimalizującym koszty związanych z przestojem pracy maszyn.

Zapraszamy do współpracy

+48 506-045-043

USŁUGI SERWISOWE MASZYN UTB

serwis maszyn

Oszacowanie wartości resursu urządzeń


serwis maszyn

Przygotowanie maszyn do rejestracji w UDT


badania okresowe

Badania okresowe urządzeń UDT


serwis maszyn

Diagnostyka i naprawa urządzeń


przegląd i konserwacja maszyn

Przegląd i konserwacja urządzeń


analiza uszkodzeń

Analiza i wycena uszkodzeń maszyn


szelki bezpieczeństwa

Przegląd szelek bezpieczeństwa

pomiary SEP

Pomiary elektryczne SEP do 1kV „E” i „D”


Co Nas wyróżnia:

  • doświadczony zespół fachowców z uprawnieniami UDT
  • terminowość realizacji zleceń
  • pomoc przy rejestracji nowych urządzeń
  • indywidualne podejście do każdego Klienta
  • pomoc w najtrudniejszych problemach
  • opieka nad powierzonymi urządzeniami
  • dbałość o terminową realizację przeglądów zgodnie z przepisami

KA-Technical Group

ul. Marii Skłodowskiej – Curie 91 i

59-300 Lubin

KONTAKT

Tel: + 48 506-045-043

Tel: + 48 696-085-022

E-mail: biuro@ka-technical.com