Skip Navigation to Content
Home ≫ O nas

KA-Technical Group świadczy usługi szkoleniowe i serwisowe maszyn UTB. Firmę tworzy zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem, co sprawia że jakość Naszych usług osiągnęła najwyższy poziom. W swojej pracy kierujemy się zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Ofertę elastycznie dopasowujemy do potrzeb i specyfiki każdego klienta.

Jednym z zakresów działalności KA-Technical Group są usługi szkoleniowe dla operatorów maszyn. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego na szkoleniach poznasz zasady bezpiecznej obsługi urządzeń, które będziesz wykorzystywać w codziennej pracy. Staramy się, aby kursy na wózki widłowe, podesty ruchome, ładowarki teleskopowe i inne maszyny przełamywały stereotyp nudnych szkoleń, a wiedza na nich przekazana była w zrozumiały i atrakcyjny sposób. Realizowane przez Nas kursy i szkolenia cechuje wysoka jakość merytoryczna i metodyczna oraz indywidualne podejście do każdego kursanta, co jest gwarancją wysokiej zdawalności egzaminów. Organizujemy szkolenia dla operatorów w Naszej siedzibie w Lubinie, ale również w miejscu dogodnym dla Klienta na terenie całej Polski. Prowadzimy szkolenia z wykwalifikowanymi instruktorami posiadającymi uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Kolejnym zakresem działalności są usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie organizacji szkoleń BHP, które mogą przyjąć dogodną dla Klienta formę: wykładów, seminarium czy samokształcenia kierowanego. Indywidualnie dostosowujemy program szkolenia do każdego klienta w oparciu o charakter działalności firmy i przepisów prawnych, dzięki temu tematyka szkoleń jest idealnie dopasowane do potrzeb pracowników każdej branży. Staramy się, aby szkolenia przyczyniły się do poprawienia bezpieczeństwa warunków pracy pracowników. Realizujemy szkolenia wstępne i okresowe, opracowujemy oceny ryzyka zawodowego, przygotowujemy dokumentację powypadkową, pomiary oświetlenia i wiele innych.

Świadczymy również usługi serwisowe i konserwacyjne Urządzeń Transportu Bliskiego. Nasi wykwalifikowani fachowcy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności oraz uprawnienia z zakresu diagnostyki, serwisowania i konserwacji maszyn. Specjalizujemy się w przygotowaniu urządzeń do bezpiecznej eksploatacji. Nieustannie podnośmy swoje kwalifikacje aby jakość Naszych usług była na najwyższym poziomie. Posiadamy uprawnienia do napraw, konserwacji i przeglądów podestów ruchomych, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, suwnic, żurawi HDS, dźwigników, wciągarek i wciągników, dźwigników samochodowych, układnic magazynowych i wielu innych. Świadczymy usługi serwisowe w całej Polsce.

KA-Technical Group

ul. Marii Skłodowskiej – Curie 91 i

59-300 Lubin

KONTAKT

Tel: + 48 506-045-043

Tel: + 48 696-085-022

E-mail: biuro@ka-technical.com